Apie Gedeon Richter

„Gedeon Richter Plc.“ – inovatyvi tarptautinė specializuota farmacijos bendrovė. Vertikaliai integruota bendrovė vykdo farmacinę gamybą, tyrimus ir plėtrą, pardavimą ir rinkodarą.

„Gedeon Richter“ tikslas – padėti visuomenei kovoti su ligomis ir prisidėti gerinant kasdienę žmonių gyvenimo kokybę naudojant veiksmingus farmacinius produktus.

Kompanijos strategija remiasi dviem esminiais elementais: inovacijomis ir originalių vaistų molekulių tyrimais.  Su inovacijomis susijusioje veikloje dirba apie 1000 darbuotojų;  vykdomi tyrimai įvairiose srityse, didžiausias dėmesys skiriamas ginekologinių ir centrinės nervų sistemos ligų gydymui.

Šiuo metu „Gedeon Richter“ gamina daugiau nei 200 pavadinimų vaistus, kurių tarpe originalūs, generiniai ir licenzijuoti produktai, skirti efektyviam, šiuolaikiniam ir protingai įkainotam gydymui beveik visose terapinėse srityse. Kompanija koncentruojasi į centrinės nervų sistemos, širdies ir kraujagyslių, gastroenterologinių produktų, miorelaksantų ir ginekologinių produktų kūrimą bei gamybą.

Ypač svarbi sritis – moterų sveikata. “Gedeon Richter” – viena iš kelių įmonių pasaulyje, siūlančių visapusišką ginekologinių produktų asortimentą. Šioje srityje kompanija skaičiuoja jau keleto dešimtmečių patirtį. Pirmuosius eksperimentus su steroidais atliko pats bendrovės įkūrėjas Gedeonas Richteris.

Šiandien “Gedeon Richter“ siūlo plačiausią produktų asortimentą tarp visų ginekologiniais produktais prekiaujančių bendrovių. Kompanija siūlo sprendimus dažniausioms moterų sveikatos problemoms. Tad asortimente yra efektyvūs, šiuolaikiniai ir įperkami hormoniniai kontraceptikai, skubios pagalbos kontraceptikai, hormonų pakaitalai, fungicidai, unikalūs preparatai, naudojami ilgalaikiam gimdos miomų gydymui, ir biologiškai panašūs produktai vaisingumo gydymui.

Ginekologinių produktų asortimento plėtojimas yra vienas iš svarbiausių „Gedeon Richter“ augimo strategijos elementų. Šveicarijos kompanijos „Preglem“ įsigijimas 2010 m. leido bendrovei kurti novatoriškas gerybinių ginekologinių ligų terapijas, o Vokietijos „Grünenthal GmbH“ kontraceptinių produktų linijos įsigijimas suteikė galimybę išplėsti savo ginekologinį verslą, įžengiant į Vakarų Europos rinką. 2016 m. įsigijusi „Finox Holding“, Šveicarijoje įsikūrusią biotechnologijų bendrovę, „Gedeon Richter“ įžengė į moterų vaisingumo gydymo sritį.

Šie strateginiai žingsniai sėkmingai papildo jau iš anksčiau gerai žinomą bendrovės veiklą Moterų sveikatinimo srityje ir leidžia pasiūlyti sprendimus kiekvienai amžiaus grupei.